Domowe SPA, czyli kabina prysznicowa z sauną parową 

Miłośników SPA nie brakuje. Jeżeli zaliczamy się do grona tych, którzy regularnie korzystają z sauny parowej, to dobra informacja dla nich jest taka, że można mieć ja na wyciągnięcie ręki. Remontując łazienkę możemy bowiem rozważyć zakup kabiny, która będzie umożliwiała nie tylko branie prysznica, ale też korzystanie z sauny. Jednym słowem można we własnej łazience zrobić sobie luksusowe SPA, do którego będziemy mogli udawać się o każdej porze dnia i nocy. Co warto wiedzieć o tej nowoczesnej kabinie prysznicowej i czy warto się na nią skusić? 

Wydaje Ci się, że posiadanie sauny parowej we własnym mieszkaniu nie jest możliwe? Okazuje się, że jak najbardziej jest to w zasięgu każdego z nas, a wszystko za sprawą kabiny prysznicowej z sauną parową. Oznacza to, że możemy poza standardowym zastosowaniem, wytwarza ona parę, która relaksuje, a także pozytywnie wpływa na stan naszej skóry. 

Kabina prysznicowa z sauną parową opinie – czy warto? 

Nie od dzisiaj wiadomo, że korzystanie z sauny przynosi nam wiele korzyści. Nie tylko odpręża i pozwala pozbyć się stresu, ale co najważniejsze, pod wpływem temperatury pory się otwierają, a wraz z potem usuwane są wszelkie toksyny nagromadzone w organizmie. Warto tylko pamiętać, że sauna nie jest wskazana osobom, mającym jakiekolwiek problemy kardiologiczne… Na jakiej zasadzie działa kabina parowa? Otóż wyposażona jest ona w specjalny generator, którego zadaniem jest wytwarzanie pary. Za pomocą pokrętła możemy włączać i wyłączać generator w zależności od tego czy chcemy wziąć prysznic, czy może mamy ochotę na chwilę relaksu w parowych obłokach. Jeżeli chodzi o temperaturę pary to można ją ustawiać w przedziale między dwadzieścia a sześćdziesiąt stopni Celsjusza. Po takim kilkuminutowym zabiegu SPA nasza skóra staje się wyraźnie gładsza, bardziej miękka w dotyku i świetnie nawilżona. Tym samym nie ma wątpliwości co do tego, za kabina prysznicowa z sauną parową opinie ma w przeważającej większości znakomite.